Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İmplant

Tedavisi

İmplant Tedavisi Sonucunda

Dişler Kesilmez!

Kemik Erimesi Durur!

Diş Sağlığınız İçin

Bilinmesi Gerekenler!

SAĞLIK TURİZMİ

AVANTAJLARINDAN

YARARLANIN

 

Diş Sağlığı Turizmi

Dis turizmi özellikle dis tedavilerinin üzerine yogunlasilmis farkli bir ülkede daha cazip fiyatlarla tedavi olunan, ayni zamanda da kisa bir seyehat etme olanagi sunan bir turizm çesididir. Bu sayede Türkiye gibi bir turizm cennetinde hem tedavinizi olup, hem de kisa bir tatil yaparak ülkenize dönebilirsiniz. – Türkiye İmplant
turkiye dis saglik turizmi

ULUSLARARASI STANDARTLARDA DİŞ TEDAVİSİ

  • 1. AVRUPA’DA YÜKSELEN DEĞER TÜRKİYE

    Türkiye iki kıtaya uzanan, 4 mevsimin yasandigi bir cennettir. Türkiye de kaldiginiz süre boyunca sanat, tarih, arkeoloji veya doganin bulunabilecegi, umutlarin ve isteklerin ötesinde mutlulugu hissedebilirsiniz. Kristal berrakligiyla parlayan deniziyle sekiz bin km lik kiyilari göz alabildigince uzanir.

  • 2. NEDEN TÜRKİYE

    Türkiye dünya çapinda kaliteli ve deneyimli doktorlarin bulundugu bir ülkedir. Türkiye ye yapacağınız bir ziyaret ile, hem deneyimli ve uzman diş hekimlerine tedavinizi yaptırır, hem de ekonomik fiyatlardan faydalanmis olursunuz. Bütün bunlarin yani sira dünyanin dört bir yaninda turizm amaçli yapilan turlara katilip, Türkiye’nin essiz kültür ve tarihini kesfetme olanagi da bulabilirsiniz.

  • 3. EKONOMİK FİYATLAR

    Özellikle medikal turizm alanında rekabetçi fiyat uygulamasına sahip bir ülke konumunda bulunan Türkiye, Avrupa ve Amerika’nın diş tedavi fiyatlarının çok daha altında bir fiyat politikasına sahiptir. Uygun fiyatlarının yanı sıra, hastalara sıra bekletmeden kısa sürede tedavi olanakları ve ülkelerinde karşılaştıklarından çok daha güler yüzlü bir hizmet anlayışı sunarak memnuniyet oranında yüksek başarı sağlamaktadır.

 

 

Mail Atın Biz Sizi Arayalım!

Diş tedavisi amacıyla Türkiye’ye gelmeyi düşünüyorsanız, tedavi ve fiyat bilgisi almak maksadıyla internet sitemizdeki iletişim formu bölümünü doldurup, bize panoramik filmlerinizi ulaştırabilirsiniz. Diş Hekimleri tarafından incelenecek filmleriniz ile size uygulanacak tedavi, tedavi süresi ve fiyat konusunda bilgi verilecek olup, konaklama, transfer, tatil ve seyehat organizasyonları için yönlendirilebileceksiniz. – Türkiye İmplant

 

İmplant

İmplant, farklı farklı sebeplerden dolayı kaybedilmiş olan dişlerin yerlerine fonksiyon ve estetiğini tekrar kazandırmak amacıyla çene kemiğine konulan yapay diş kökleridir. Geleneksel köprü ve protezlere göre daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlamaktadır.

GÖRÜNTÜLE
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum dişler mekanik direnci, biyolojik uyumluluğu ve kırılma direnci sayesinde diğer metal destekli kuronlara nazaran üstünlük göstermektedir. Beyaz renkli, yarı şeffaf, ışık geçirgenliğinin fazla olması sebepleriyle, doğal dişe en yakın alternatiftir.

GÖRÜNTÜLE
Diş Beyazlatma

Dişlerin renginin 7 tona kadar açılması işlemidir. Dişlerinize hekim kontrolünde mavi ışık ve beyazlatma jeli kullanılarak yapılan lazerle diş beyazlatma işleminde, dişler işlem sonunda hemen birkaç ton açılabilir ve etkinliğini uzun süre koruyabilir.

GÖRÜNTÜLE
Çocuk Diş

Çocuk Dişhekimliği Dalı, 0-14 yaş arası çocukların süt dişleri ile kalıcı dişlerinin korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal gibi çeşitli etkenlerin bu dişlerde meydana getirdiği problemlerin tedavi edilerek yok edilmesini amaç edinen bir diş hekimliği uzmanlık dalıdır.

GÖRÜNTÜLE
Kanal Tedavisi

10-15 yıl öncesine kadar yumuşak diş tabakasında meydana genel hasarlarda; dişler çekilmekteydi. Ancak günümüz teknolojisinde dişlere uygulanan kanal tedavisi ile artık tek çözüm diş çekimi olmaktan çıkmıştır. Kanal tedavisi tek seans veya bazı durumlarda 4-5 seans sürebilir.

GÖRÜNTÜLE
Ortodonti

Diş hekimliğinin özel bir dalı olup, dişlerde ve yüzde bulunan düzensizliklerin teşhisi, korunması ve tedavisi ile ilgilenen dalıdır. Ağız hijyeninin sağlanabilmesi ve ileride yaşanabilecek ağız ve diş rahatsızlıklarının önüne geçmek için ortodonti tedavileri gereklidir.

GÖRÜNTÜLE