Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İmplant

Tedavisi

İmplant Tedavisi Sonucunda

Dişler Kesilmez!

Kemik Erimesi Durur!

Diş Sağlığınız İçin

Bilinmesi Gerekenler!

SAĞLIK TURİZMİ

AVANTAJLARINDAN

YARARLANIN

 

Dental İmplantın Faydaları

İmplant, sağlam, rahat ve güvenilir bir uygulamadır. İmplantlar üzerine yapılan protezler, gerçek dişlerin yerini alırken en doğal yapıyı oluştururlar. Eksik dişlerin tamamlanması sürecinde, sağlıklı dişlere dokunulmamış olur. – Türkiye İmplant
dental implant fayda avantaj

İmplant Diş Tedavisi!

    En önemli faydalarından biri hastaya protez çıkarma korkusu yaşatmadan konuşabilmek ve yemek yiyebilmek fonksiyonunu vermesidir. Her istediğini yiyebilmesi sonucu hasta normal olarak beslenebilir. Daha iyi bir doğal görünüm elde edilir. Zamanında yapılan implant sayesinde diş çekiminden sonra başlayan kemik erimesinin durması yine implantın faydalarından biridir.
   

 

Tüm Dişlerini Kaybetmiş Hastalarda Sağladığı Faydalar!

    Özellikle alt çenedeki tüm dişlerini kaybetmiş ve total protez (TAM DAMAK) kullanmak zorunda olan hastalar alt protezleri olumsuz etkileyen ve protezin vakum yapmasına engel olan dilin varlığı dolayısıyla alt protezlerine alışmakta güçlük çeker vuruk ve çiğneme sırasında protezin oynaması gibi şikayetleri implant üzerine yapılan sabit protezler yada hassas bağlantılı protezler sayesinde giderilir. Benzer durum üst çene içinde geçerlidir.

    Alt ve üst çenedeki dişlerinin bir kısmını kaybetmiş olan ve iskelet protez kullanmak zorunda kalan hastalarda ise kancaların görünmesi ve zaman zaman kemikte erimeler meydana gelmesi sonucu vuruklar oluşması gibi şikayetleri implantlar sayesinde giderilir.

Tek Diş Eksikliğinde İmplantın Avantajları!

    Köprü yapılabilecek ağızlarda yani boşluğun önünde ve arkasında diş olan vakalarda köprüye oranla sağladığı avantaj, dişler kesilmeden yalnızca implant üzerine porselen diş yapılabilmesidir.

 

dental implant fayda avantaj

 

 

 

Normalde diş kaybının etkileri fizyolojik olduğu kadar psikolojik de olacaktır. İmplant, doğal dişin yerine geçen bir uygulama olarak, diş kayıplarının yol açacağı sorunlara çözüm getirmektedir. – Türkiye İmplant