Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

İmplant

Tedavisi

İmplant Tedavisi Sonucunda

Dişler Kesilmez!

Kemik Erimesi Durur!

Diş Sağlığınız İçin

Bilinmesi Gerekenler!

SAĞLIK TURİZMİ

AVANTAJLARINDAN

YARARLANIN

 

 

Diş Beyazlatma

 

Diş Beyazlatma tıbbi endikasyon gereği olarak ve estetik olarak uygulanan dişlerin rengini açma işlemidir. Modern teknolojinin ürünü olan lazer, tıp alanında bir çok farklı tedavide başarılı sonuçlar almamızı sağladığı gibi, diş beyazlatmada da önemli bir araçtır. Lazerle diş beyazlatma uygulaması diş hekiminin tavsiyeleri dinlenirse dişler uzun süre beyazlığını muhafaza eder.   – Türkiye İmplant
zirkonyum diş

Sararmış Dişlerle, Bırakın Gülmeyi Konuşmak Bile İstemeyiz!

  • Bir diş hekimi kontrolünde diş beyazlatma gerçekleştirilebilir. Dikkat edilmesi gereken, bu işlemin hekim kontrolünde ve yönlendirmeleri doğrultusunda yapılmasıdır.
  • Dişlerde çürük ve ağızda bu işleme karşı duyarlılık olup olmadığı tespit edilmeden işlem yapılmamalıdır.
  • Diş Beyazlatma uygulamasının başarılı olabilmesi için, öncelikle hekim tarafından hastanın diştaşı temizliğinin yapılması gerekir.
  • Hastanın ağız içerisinde protez, estetik dolgu vb. uygulamaları varsa, uygulanan beyazlatma işlemi bu dişler üzerinde başarılı olmaz ve aynı renk tonunu yakalamak için beyazlatma sonrası protez ya da dolgu tedavisinin yenilenmesi gerekir.
  • Özgürce konuşmamızı ve gülmemizi sağlayacak bembeyaz dişlere sahip olmak için dişlerimizi düzenli fırçalamamız şart. Sigara, çay, kahve, kola dişlerimizin sararmasına neden olan önemli etkenlerdir ve dişlerimizin beyaz kalması için bunlardan uzak durmamız gerekmektedir.

 

 

Zararı Olur mu?

Diş hekimi kontrolünde yapılan diş beyazlatma uygulamalarının, dişlerinizin sağlığına bir zararı bulunmamaktadır. Günümüzde diş beyazlatma için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bizim tavsiyemiz dişlerinize zararı olmayacak şekilde beyazlatma yaptırmanızdır. Dişhekimliğinde dişler 4 farklı renk grubunda toplanır. Beyaz, sarı, gri ve kahverengi. Eğer sizin dişleriniz ana rengi itibariyle sarı dişler grubundaysa, renk skalasındaki sarı diş renginin tonlarında iki üst seviyeye kadar açılabilir. Bu konuda size daha detaylı bilgi verebilmemiz için arayın ya da mail atın, biz sizi arayalım. – Türkiye İmplant

 

İmplant

İmplant, farklı farklı sebeplerden dolayı kaybedilmiş olan dişlerin yerlerine fonksiyon ve estetiğini tekrar kazandırmak amacıyla çene kemiğine konulan yapay diş kökleridir. Geleneksel köprü ve protezlere göre daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlamaktadır.

GÖRÜNTÜLE
Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum dişler mekanik direnci, biyolojik uyumluluğu ve kırılma direnci sayesinde diğer metal destekli kuronlara nazaran üstünlük göstermektedir. Beyaz renkli, yarı şeffaf, ışık geçirgenliğinin fazla olması sebepleriyle, doğal dişe en yakın alternatiftir.

GÖRÜNTÜLE
Diş Beyazlatma

Dişlerin renginin 7 tona kadar açılması işlemidir. Dişlerinize hekim kontrolünde mavi ışık ve beyazlatma jeli kullanılarak yapılan lazerle diş beyazlatma işleminde, dişler işlem sonunda hemen birkaç ton açılabilir ve etkinliğini uzun süre koruyabilir.

GÖRÜNTÜLE
Çocuk Diş

Çocuk Dişhekimliği Dalı, 0-14 yaş arası çocukların süt dişleri ile kalıcı dişlerinin korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal gibi çeşitli etkenlerin bu dişlerde meydana getirdiği problemlerin tedavi edilerek yok edilmesini amaç edinen bir diş hekimliği uzmanlık dalıdır.

GÖRÜNTÜLE
Kanal Tedavisi

10-15 yıl öncesine kadar yumuşak diş tabakasında meydana genel hasarlarda; dişler çekilmekteydi. Ancak günümüz teknolojisinde dişlere uygulanan kanal tedavisi ile artık tek çözüm diş çekimi olmaktan çıkmıştır. Kanal tedavisi tek seans veya bazı durumlarda 4-5 seans sürebilir.

GÖRÜNTÜLE
Ortodonti

Diş hekimliğinin özel bir dalı olup, dişlerde ve yüzde bulunan düzensizliklerin teşhisi, korunması ve tedavisi ile ilgilenen dalıdır. Ağız hijyeninin sağlanabilmesi ve ileride yaşanabilecek ağız ve diş rahatsızlıklarının önüne geçmek için ortodonti tedavileri gereklidir.

GÖRÜNTÜLE